Шановні покупці! Магазин працює у штатному режимі з 9-00 до 17-30 ПН-ПТ, СБ з 10-00 до 15-00.

Система 3in1 «Светофор»

Система 3in1«Світлофор» — це спеціальна конструкція циліндру MUL-T-LOCK, що дає можливість швидко й самостійно перекодувати циліндр у разі необхідності. До комплекту ключів входять: три ключі «зеленого» робочого набору, а також «жовтий» і «червоний» ключі в окремій упаковці.

ПЕРШЕ КОРИСТУВАННЯ - ЗЕЛЕНИЙ КЛЮЧ
Після інсталяції циліндра користуйтеся лише зеленим набором ключів. Жовтий і червоний ключі зберігайте запечатаними допоки Ви не захочете змінити комбінацію!

ДРУГЕ КОРИСТУВАННЯ - ЖОВТИЙ КЛЮЧ
Коли буде необхідно змінити комбінацію, просто почніть користуватися жовтим ключем (звичайний поворот жовтого ключа змінить комбінацію). Користування жовтим ключем скасує (відмінить) зелений ключ.

ОСТАННЄ КОРИСТУВАННЯ - ЧЕРВОНИЙ КЛЮЧ
Зберігайте запечатаним допоки Ви не захочете змінити комбінацію знову. Користування червоним ключем скасує (відмінить) жовтий і зелений ключ.

Додаткові ключі виготовляються в авторизованих сервіс центрах MUL-T-LOCK.
Одразу після монтажу циліндру, замку з циліндром «Світлофор», пересвідчетесь у цілості упаковки із «жовтим» і «червоним» ключами. Перекодування можливе лише у вказаній послідовності. Після користування «жовтим» і «червоним» ключами повернути назад комбінацію «зеленого» ключа неможливо. Не допускайте сильного забруднення ключа. У випадку користування забрудненим ключем можливе самовільне перекодування.

Услуга доступна на базе цилиндров MUL-T-LOCK (Израиль)
• CLASSIC
• INTERACTIVE
• MT5+

© 1998 - 2024 БРОНЬ™ - Надежность без компромиссов!